Bu Blogda Ara

Çarşamba, Ekim 31

ACİL!!! LÖSEMİ HASTASI AYŞE İREM BAYINDIR İÇİN B RH NEGATİF KAN İHTİYACINI DUYURALIM!!!

Allah'ım sen bu güzelliğe acil şifalar ver ... Sizin olmasa bile mutlaka yakınlarınızın kan grubundan uyanlar çıkacaktır ... İnsanlığımızı gösterelim... Yardım elimizi uzatalım ... Sosyal medyada paylaşalım...

Merhaba arkadaşlar ;
Öğretmen anne ve babanın kızı olan AYŞE İREM BAYINDIR 5 yaşındaki yeğenim geçen hafta Perşembe günü LÖSEMİ teşhisi konuldu şuanda kendisi ÜSTKAYNARCA/PENDİK Marmara üniversitesi Eğitim Araştırma hastanesinde yatmakta kemoterapi olduğu için her gün B rh (-) kan ihtiyacı duyulmaktadır. Zor bulunan bir kan olduğu için ve her gün istedikleri için bulmakta çok zorluk çekmekteyiz. Sizlerden ricam bu maili olabildiğince çok kişiye ulaştırmak belki 1 kişi daha bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.
Kan grubu uyan kişiler lütfen şu numaralarda irtibata geçebilir.
BABASI Bilal Bayındır 0 505 357 72 41
DAYISI Erol Sarısoy 0 539 834 20 80
Saygılarımla ,
Erol SARISOY
Geposb Atatürk Bulv. 9.Cad. No: 5 Gebze/KOCAELİ
+90 262 999 44 44 / Ext – 1307
+90 262 751 00 25


4 yorum:

 1. Rabbimm acil şifalar versin Çok üzüldüm canım ya Allh yardımcınız olsun o güzel yüzü solmasın prensesin...

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Dostlar, kızımızın rahatsızlığı nedeni ile başlattığımız kan bulma mücadelesine bireysel ve kurumsal olarak destek veren herkese teşekkür ederim. lösemi hastası olan kızımıza sadece B rh - grubu vericilerden taze kan isteniyor. BU ANLAMDA YETERLİ VERİCİYE ULAŞTIK. katkı sağlayan ve duyarlılık gösteren herkese teşekkür ederiz..Erol SARISOY..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hepimizin başına gelebilir, duyarlı olmak gerçekten çok gerekli ve önemli, Acil şifalar dilerim , yaşıtları gibi hep gülsün koşsun oynasın , sağlıkla büyüsün inşallah.

   Sil
 3. şu an iyidir iyileşmiştir ve o günlerle ilgili istemediği anılarını unutmuştur inşaallah.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...