Bu Blogda Ara

Salı, Aralık 18

Keçe Çam Ağacı

Taslağını 10marifette paylaştığım Keçe Çam Ağacının süslü püslü son hali karşınızda .
50 x 70 cm ebatlarında, tıpkı gerçeği gibi yılbaşına hazır.

Mutlu Yıllar :)6 yorum:

 1. Bütün yaptığınız el emeği ürünleri birbirinden güzel ve yaratıcı keçeden çam ağacıda çok güzel olmuş ellerinize sağlık... Bende bloguma beklerim şimdiden teşekkürler,sevgiler...

  www.bensukaya.com

  YanıtlaSil
 2. Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim, blogunuzu da takibe aldım , sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Taslak da dahil bu aralar 10marifette yarışmadan dolayı birşey görmek mümkün değil :) O kadar şey var ve o kadar çok hızlı değişiyor ki :D Çoğu zaman bakmaya üzeniyorum 10marifete vallahi :) Olsun bak aralarından seçebildim biraz önce bu yazıyı ve görmemişim hemen geldim :)
  Ellerine sağlık çok güzeller, kokulu kokulu şeker şeker :)

  YanıtlaSil
 4. Aslında görmemiş olman çok doğal çünkü ben yayınlandı diye link koymuşken meğer editör notuna takılmış :)) hallettim yarın yayınlanır ama sen buradan bitmiş halini görmüş oldun :) beğenmene sevindim bu aralar yorumlarını da göremiyordum marifette , meğer üşengeçliktenmiş cık cık cııııık :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :D hakikaten üşeniyorum hem bu aralar ingilizcemi geliştirmeye çalışıyorum bol bol okuyorum o nedenle :D Bir yandan da dikiş falan derken pek yorumlara vakit bulamadım :) Ama biraz önce bir girdim 10marifete ne varsa yorum yazdım :) Hem böyle biriktirince girmeye yorum yazmaya başlamaya korkuyorum bitmeyecek diye :D Ama kaçış yok başladım ve bir saatimi de alsa bitirdim nihayet göz atmayı :)

   Sil
 5. çok şık olmuş ellerinize sağlık

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...