Bu Blogda Ara

Cumartesi, Mayıs 25

Çocuklarla Gidilecek Mekanlar

Çalışan ya da ev hanımı olsun farketmez, yaz gelince bütün annelerin dilinden aynı cümleler yükselir "Çocuklarla nereye gitsek"
Gidip gördüğümüz, beğendiğimiz, tavsiye edebileceğimiz mekanları zaman zaman sayfaya eklemeyi düşünüyorum.
Tavsiyeleriniz olursa paylaşabilirsiniz.

1- Orman Cafe / Trabzon Park-Ümraniye Açık havada ve çam ağaçlarının içinde mis gibi havadar bir mekan arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
Etrafı çitlerle çevrili olduğu için çocukların kaçabilme şansı yok. Üstelik masalar da çocuk parkının etrafında olduğundan siz rahatlıkla yemeğinizi yiyebilir, çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
Karadenizlilerin meşhur yemeği muhlamayı tatmadan ve demlik çayınızı yudumlamadan ayrılmayın derim.
Detaylar için tık tık

2- Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi


Otoyola inat doğal hayat sloganıyla mekanı çok güzel anlatan bir tanıtım videosu  mevcut.Özellikle güzel havalarda çocuklarla gidilebilecek, büyük şehirden uzaklaşmak isteyenlerin tercih edebileceği çok güzel bir mekan.3-9 yaş arasındaki çocuklar için Keşif bahçesi bulunmaz bir nimet.
Detaylar için tık tık  


3- Buyaka AVM Vızz Kids PlayBuyaka AVM'nin en üst katında kocaman bir oyun alanı...
İçeriye girerken çocuğum sıkılır mı diye düşünseniz bile, saatlerce sıkılmadan oynayabilecekleri, atlayıp zıplayabilecekleri , kısacası enerjilerini dibe vurduracak bir mekan.
Üstelik içiniz rahat bir şekilde çocuğunuzu emanet ederek alışveriş yapma imkanı mevcut. Haftasonu sınırsız eğlence 19.TL
Detaylar için tık tık 

1 yorum:

  1. ılkı harıc dıgerlerıne gıttık ve hepsıne bayıldık :) gercekten sahane mekanlar hele botanık bahcesı off :)) cok tesekkurler sevgıler

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...